EMULPAR

940 EC

,

Naturalne rozwiązanie

 

Prosty w stosowaniu, szybki w działaniu, może być stosowany w parkach, ogrodach, na terenach zabaw, na skwerach, terenach przyleśnych, działkach, ogrodach przydomowych, wszędzie tam gdzie kleszcze są zagrożeniem dla ludzi i zwierząt. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, ogranicza aktywność kleszczy.

 

 

Uwaga na Kleszcze

 

Kleszcze są jednymi z najgroźniejszych pasożytów zewnętrznych człowieka. Wynikiem bezpośredniego pasożytowania kleszczy może być przenoszenie na człowieka wielu czynników chorobotwórczych.

Kleszcze odpowiedzialne są między innymi za przenoszenie wirusowego kleszczowego zapalenia mózgu, bakterii powodujących boreliozę, riketsji wywołujących plamistą gorączkę i pierwotniaków odpowiedzialnych za babeszjozę.

 

 

Zastosowanie

 

TICKend jest preparatem w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Zabieg przeprowadzać podczas bezsłonecznej pogody. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne pokrycie miejsc, na których kleszcze najchętniej przesiadują oczekując na możliwość przejścia na człowieka lub zwierzę - końcówki liści traw, krzaków i drzew. Zabieg można powtarzać, szczególnie wskazane jest to w miejscach, gdzie nasilenie występowania kleszczy jest duże. Ponadto ze względu na naturalny proces działania i rozkładu preparatu, jego okres aktywności jest ograniczony, dlatego też wskazane jest powtarzanie zabiegów w miarę potrzeby. Zabiegi należy przeprowadzać przed lub po oblocie pszczół i owadów zapylających, najlepiej wczesnym rankiem lub tuż przed wieczorem. Unikać opryskiwania tych miejsc, gdzie pszczoły są szczególnie aktywne. Największa aktywność kleszczy występuje w godzinach porannych oraz popołudniowych.

 

 

PRZED ZASTOSOWANIEM PRZECZYTAJ ETYKIETĘ PRODUKTU

 

 

Preparat TICKend dostępny na Allegro oraz sklepach i centrach ogrodniczych na terenie kraju!

Producent PPH ADW Sp. z o.o. ul. Zbożowa 2, 43-175 Wyry

www.ADW.com.pl emulpar@adw.com.pl adw@adw.com.pl Tel. 32 218 71 85