EMULPAR

940 EC

,

Zastosowanie

 

Może być stosowany jako preparat polepszający zabiegi zamgławiania ULV (ultra nisko objętościowe – zimna mgła) oraz zabiegi zamgławiania termicznego (gorąca mgła). Dzięki zastosowaniu EKSTRA FOG preparaty wydłużą czas i zasięg działania, znacznie poprawi się ich skuteczność

 

Extra Fog umożliwia ustabilizowanie średnicy kropli oraz spowolnienie jej parowania dzięki czemu ogranicza się znoszenie cieczy roboczej, znacznie polepsza się przyczepność środka i wzrasta odporność na zmywanie i znoszenie.

 

 

Zalety produktu

 

  • wspomaga zamgławianie,
  • wydłuża czas unoszenia i zasięg mgły,
  • poprawia widzialność mgły,
  • znacznie poprawia wydajność zamgławiania,
  • ogranicza straty stosowanych preparatów chemicznych,
  • powoduje równomierne rozprowadzenie środka,
  • polepsza pokrycie powierzchni,
  • bezpieczny i przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

 

Skład

 

W swoim składzie zawiera mieszaninę alkoholi wielowodorotlenowych. Taki, specjalnie dobrany skład znacznie polepsza właściwości zamgławiające wody poprawiając dyspersję i czas działania w powietrzu. Dzięki temu możemy ograniczyć zużycie środków chemicznych.

Extra Fog posiada w składzie jedynie substancje przyjazne dla środowiska naturalnego ulegające szybkiej degradacji, nie akumulujące się w środowisku.

 

Magazynowanie

 

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz przemarzaniem.

 

 

 

 

EXTRA FOG posiada atest PZH
nr PZH/FT 3808/2021. 

Nośnik a jednocześnie zwilżacz i adjuwant bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie, przeznaczony do wspomagania i zwiększania efektywności chemicznych zabiegów agrotechnicznych i biobójczych. Wspomaga działanie pestycydów i środków dezynfekujących, które mają zastosowane w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach, magazynach , pomieszczeniach inwentarskich, zakładach produkcyjnych. itp. Może być także stosowany na zewnątrz wspomagając działanie pestycydów w rolnictwie oraz preparatów biobójczych np. do zwalczania much, komarów i kleszczy. Rekomendowanym preparatem do dezynfekcji jest MYCETOX EXTRA.

Producent PPH ADW Sp. z o.o. ul. Zbożowa 2, 43-175 Wyry

www.ADW.com.pl emulpar@adw.com.pl adw@adw.com.pl Tel. 32 218 71 85